Przejdź do treści

Darmowe pożyczki bez krd

Państwo Kowalscy przymierzają się do budowy nowego domu. Niestety nie mają wystarczająco uskładanych oszczędności, przez co zmuszeni są wziąć kredyt. Jednak pan Jan figuruje w spisie rejestru dłużników BIK i KRD, z powodu pewnych zaszłości, które miały miejsce kilka lat temu. Wybrnął on z długów, zmienił pracę, zarabia więcej, przestał uprawiać hazard. Niestety, gdy pyta w bankach, żaden nie chce udzielić jemu i jego żonie kredytu hipotecznego, biorąc pod uwagę to że jest wciąż umieszczony w spisie dłużników.

Pożyczki bez KRD nie są oferowane przez banki, nad czym pan Jan bardzo ubolewa. Niestety, taka jest brutalna rzeczywistość w naszym kraju. Nawet jeśli człowiek podniósł się z kolan, wybrnął z długów, rozprawił się ze swoimi nałogami jak hazard, alkohol, papierosy czy inne używki, na które roztrwaniał dotychczas pieniądze, nie może liczyć na przychylne traktowanie.

Przynajmniej dopóki z rejestru dłużników nie zostaną usunięte jego dane, a na to trzeba nierzadko czekać latami. Czy oznacza to, że państwo Kowalscy nie będą mogli zbudować swojego wymarzonego domu?

Otóż niekoniecznie! To, że ktoś figuruje w Krajowym Rejestrze Dłużników, lub Biurze Informacji Kredytowej, nie oznacza jeszcze że jest całkowicie przegrany. Istnieje wiele instytucji pozabankowych, gdzie możemy otrzymać pożyczki bez KRD.

W ten sposób pomimo że widniejemy w spisie, możemy spokojnie korzystać z dobrodziejstw pożyczania pieniędzy. Pan Jan martwi się jednak, że nie znajdzie na tym rynku tego, co jest mu najbardziej potrzebne przy budowie domu – czyli kredytu hipotecznego. Faktycznie, z tym bywa już trudniej, ale wciąż nie jesteśmy na straconej pozycji! Istnieje bowiem kilka firm, które oferują kredyty hipoteczne bez zaglądania w naszą historię kredytową.

Taka pożyczka bez KRD jest świetnym rozwiązaniem dla kogoś, kto jest w sytuacji takiej jak pan Jan. Gdy dowiedział się on o tej możliwości, od razu poprawił mu się humor i wróciła chęć do życia. Trzeba przyznać, że taka wiadomość niejednego potrafiłaby zmobilizować do działania. Pamiętajmy tylko by być ostrożnym, bo na rynku istnieją też nieuczciwe firmy z sektora pozabankowego.

Pierwsza pożyczka do 1000zł za darmo.
Kwota pożyczki:
100 - 5000 zł
Pierwsza do 1.000 zł
Czas na spłatę:
1 - 30 dni
Pierwsza do 30 dni
Darmowa: Tak
Bez BIK: Tak
Bez zaświadczeń: Tak
Pierwsza pożyczka do 3000zł za darmo.
Kwota pożyczki:
300 - 5000 zł
Pierwsza do 3.000 zł
Czas na spłatę:
14 - 30 dni
Pierwsza do 30 dni
Darmowa: Tak
Bez BIK: Tak
Bez zaświadczeń: Tak
Pierwsza pożyczka do 6000zł za darmo.
Kwota pożyczki:
100 - 8000 zł
Pierwsza do 6.000 zł
Czas na spłatę:
1 - 65 dni
Pierwsza do 65 dni
Darmowa: Tak
Bez BIK: Tak
Bez zaświadczeń: Tak
Pierwsza pożyczka do 3100zł za darmo.
Kwota pożyczki:
200 - 7000 zł
Pierwsza do 3.100 zł
Czas na spłatę:
5 - 30 dni
Pierwsza do 30 dni
Darmowa: Tak
Bez BIK: Tak
Bez zaświadczeń: Tak